Достроковий вихід на пенсію

З 6 лютого 2017 року набирає чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції".

Даним документом вносяться зміни до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" та надається право на дострокове призначення пенсії за віком чоловікам після досягнення 55 років, а жінкам – 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років для чоловіків і не менше 20 років – для жінок.

Отже, достроково пенсії будуть призначатись:

–  військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які брали безпосередню участь в АТО та в районах її проведення;

– учасникам бойових дій, які перебували в складі добровольчих формувань, що були включені до складу ЗСУ, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії та інших утворених відповідно до Законів України військових формувань та правоохоронних органів, а також військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані), особи рядового, начальницького складу та добровольці, добровольці, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час участі в АТО;

–  дружинам (чоловікам), якщо вони не взяли повторний шлюб, і батькам вищезазначених категорій громадян, які загинули чи пропали безвісти, померли внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час участі в АТО в районах її проведення.

За більш детальними роз’ясненнями Ви можете звертатись за тел.3-68-41 або особисто до управління праці та соціального захисту населення за адресою вул. Садова, 9 кімната № 25.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *