Родина героя

В Умані заявила про своє створення ще одна громадська організація соціального спрямування. Відбулися установчі збори та обрано керівний склад громадської організації сімей учасників АТО «Родина героя». До керівного складу, за одноголосним рішенням, увійшли Оксана Слонська, Віра Качур та Ірина Пожарська.

Головна мета нової інституції громадянського суспільства – адвокація прав членів сімей учасників АТО, засновниками стали родини полеглих у війні на сході уманчан. Обговоривши статут, засновники вирішили не звужувати коло потенційних членів ГО, а навпаки розширювати його за рахунок земляків з Уманського району і тих, кому небайдужа доля захисників Вітчизни та членів їх родин.

Напрямки роботи та особливості здійснення програмної діяльності обговорили з заступником міського голови Жанною Лозінською та начальником управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Галиною Кучер.

Серед перших тем обговорення були:

  • уникнення непорозумінь і спільне планування акцій вшанування пам’яті загиблих в АТО
  • обговорення можливих джерел фінансування та види діяльності, місце юридичної реєстрації ГО
  • проведення інформаційно-консультативної роботи серед членів родин.

Учасники зустрічі попросили представників місцевого самоврядування з’ясувати джерело походження адресних листів з ініціативою судових позовів та пропозиціями представляти інтереси родин загиблих в АТО, які надійшли в кожну сім’ю.

Статутні документи новоствореної організації готуються для реєстрації, а члени ГО планують перші спільні справи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *