Звернення до трудових колективів, керівників підприємств та організацій!

33 роки тому, 26 квітня 1986 року, вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Але Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. 

Щорічно в цей день ми схиляємо у скорботі голову перед світлою пам'яттю про загиблих, котрі у відсвітах Чорнобиля назавжди увійшли в безсмертя, і віддаємо данину живим.

У нашому місті проживає 667 осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них 400 учасників ліквідації, 119 постраждалих, 64 вдови померлих громадян внаслідок Чорнобильської катастрофи та 81 дитина, постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, з яких 2 дітей з інвалідністю.

З метою гідного відзначення 33-ої річниці Чорнобильської катастрофи звертаємось до трудових колективів, керівників підприємств, організацій з увагою та шаною віднестись до колишніх ваших працівників та працюючих на підприємстві чорнобильців, вдів, вирішити їх проблемні питання, надати належну підтримку та допомогу.

Віддаймо шану уманчанам, які стали на захисті України та всього світу від чорного атому, тому що доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль вчасно, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі та біді – це в характері нашого народу.

Належна пам`ять про минуле допоможе нам будувати щасливе майбутнє.

26 квітня 2019 року біля пам’ятника «Чорнобиль 1986» (вул. Небесної сотні, 33) відбудеться мітинг-реквієм з нагоди відзначення 33-ої річниці Чорнобильської катастрофи. Запрошуємо представників трудових колективів, мешканців міста взяти участь у заходах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *