Виступ-лекція до Дня охорони праці для студентів Уманського національного університету садівництва.

17 квітня 2019 року проведено тематичний виступ-лекцію до Дня охорони праці для студентів Уманського національного університету садівництва.

Начальник відділу охорони та умов праці управління праці та соціального захисту населення Олександр Пустовий, головний державний інспектор з питань праці Управління Держпраці у Черкаській області  Микола Горошко, начальник Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Тамара Дідух та керівник служби охорони праці ПрАТ «Технолог» Костянтин Аксамітний розповіли студентам про актуальність питань безпеки праці у їх майбутній виробничій діяльності та про необхідність знати, вміти та виконувати вимоги законодавства з охорони праці, поділилися власним досвідом.

Голова Уманської міськрайонної організації товариства Червоного Хреста України Валентина Чорна провела із студентами тренінг з надання першої долікарської допомоги.

По закінченню декан інженерно-технологічного факультету, доцент кафедри агроінженерії Олександр Пушка акцентував увагу студентів на важливості питань з охорони праці та їх постійному дотриманні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *