Учасникам АТО з числа внутрішньо переміщених осіб комісійно визначено грошову компенсацію для придбання житла

На квартирному обліку в м. Умані перебувають 2 особи з числа внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Постановою Уряду від 18.04.2018 р. № 280 затверджено Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення такій категорії громадян з числа інвалідів ІІІ групи (АТО) і учасників бойових дій (АТО).

Рішенням виконавчого комітету Уманської міської ради від 26.07.2018 року № 297 затверджено в новому складі Комісію з розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення таким категоріям громадян, яка 15 серпня провела своє засідання під головуванням заступника міського голови Малішевської Ю.Ю.

За поданням управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради на засіданні Комісії визначено розміри грошової компенсації 2 внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України з урахуванням положень затвердженого Порядку.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.07.2018р. № 449-р обсяг коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам , які розподілено на Черкаську область, становить 947095 грн..

При надходженні коштів на виплату компенсації, вони будуть перераховані на особисті рахунки отримувачів в порядку черговості та в міру їх надходження з державного бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *