Дотримання вимог безпеки при виконанні лісотехнічних робіт

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році. Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві. У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці. В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».

Цей девіз збігається із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

В рамках заходів, присвячених відзначенню Дня охорони праці, в місті Умань 20 квітня 2018 року для студентів спеціальності «Садово-паркове господарство» Уманського національного університету садівництва  у державному підприємстві «Уманське лісове господарство» проведено навчально-практичне заняття на тему: «Дотримання вимог безпеки при виконанні лісотехнічних робіт».

 Начальник відділу охорони та умов праці управління праці та соціального захисту населення Пустовий О.М., головний державний інспектор з питань праці Управління Держпраці у Черкаській області Горошко М.Т., начальник Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Дідух Т.М., провідний спеціаліст з охорони праці державного підприємства «Уманське лісове господарство» Дуванов М.Ф. розповіли студентам про відзначання Дня охорони праці в місті, про важливість дотримання вимог безпеки при виконанні робіт, про нещасні випадки, які сталися на інших підприємствах лісового господарства, про способи, методи забезпечення та дотримання вимог безпеки в лісовому господарстві та про соціальний захист і соціальне страхування працівників.

 Учасникам було представлено один із виробничих майданчиків державного підприємства «Уманське лісове господарство» та ознайомлено з принципами роботи на ньому.

Державне підприємство «Уманське лісове господарство» є одним із кращих підприємств галузі не тільки в Черкаській області, а й у державі.

На підприємстві приділяється велика увага питанням охорони та безпеки праці. Працівники забезпечені сучасними знаряддями праці, засобами індивідуального захисту, спецодягом, спецвзуттям. Доказом цього є відсутність травматизму на підприємстві уже понад 10 років.

Працівники підприємства провели якісне показове заняття з виконання робіт по валці дерева в лісі, очищенні від гілок та розкряжування ствола.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *