Зустріч зі студентами факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини

10 квітня 2018 року в управління праці та соціального захисту населення  завітали студенти  3 – ого курсу факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.

Понад десятиріччя між Уманським державним педагогічним університетом ім. Павла Тичини та управлінням праці та соціального захисту населення Уманської міської ради заключено Угоду про спільну діяльність.

Вже не перший рік університет делегує своїх студентів на педагогічну практику для того, щоб ознайомити їх з особливостями роботи по наданню соціальних послуг громаді м. Умань.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер ознайомила студентів зі структурою управління та основними напрямками роботи галузі, спектром соціальних послуг, новинками в законодавстві.

Зі слів студентів,  зустріч  виявилась дуже корисною і продуктивною. Гості подякували Галині Михайлівні за організовану зустріч та теплий прийом з надією на подальшу співпрацю та впровадження нових технологій в розбудову соціальної політики міста і країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *