Засідання з головами громадських організацій осіб інвалідністю та учасників антитерористичної операції

7 червня 2017 року в управлінні праці та соціального захисту населення відбулось засідання з головами громадських організацій осіб з інвалідністю та учасників антитерористичної операції. На засіданні розглядали питання про забезпечення санаторно-курортними путівками осіб з інвалідністю та учасників антитерористичної операції.

Заступник начальника управління праці Оксана Баранова зазначила, що згідно зі змінами до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян, затвердженого постановою КМУ від 22. 02. 2006 року № 187 та Порядку використання кошті, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою КМУ від 31.03. 2015 року № 200, особи з інвалідністю, учасники бойових дій АТО мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного до профілю лікування.

Відповідно до пункту 17-1 зазначеного Порядку, послуги із санаторно-курортного лікування інвалідів загального захворювання та інвалідів з дитинства за іншими нозологіями (крім інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) закуповуються в межах виділених коштів пропорційно кількості таких осіб, узятих на облік для забезпечення путівками.

Забезпечення санаторно-курортними путівками буде здійснюватись шляхом укладання трьохсторонньої угоди між санаторно-курортним закладом, особою та управлінням праці та соціального захисту населення.

Наказом Міністерства соціальної політики від 06.04.2017 року № 575 встановлено граничну вартість путівки за надання послуг із санаторно-курортного лікування у 2017 році, а саме:

– інвалідам війни з числа учасників АТО, особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання, дитинства – 5 250,00 грн.

– інвалідам внаслідок травм і захворюваннями хребта та спинного мозку в сумі 18 217,00 грн.

– учасникам бойових дій з числа учасників АТО- в сумі 6 300,00 грн.

Супроводжуючим інвалідів I групи (за винятком інвалідів внаслідок і захворюваннями хребта та спинного мозку) 4 691,00 грн.

Згідно з розподілом коштів, передбачених для забезпечення путівками осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворювання хребта та спинного мозку на 2017 рік, затвердженого наказом Департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації від 25.04.2017 року № 22 для м. Умань передбачено кошти для придбання 83 санаторно-курортних путівок, з них:

– 8 путівок для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворювання хребта та спинного мозку;

– 69 путівок для осіб з інвалідністю,

– 2 путівки без лікування для супроводжуючих осіб з інвалідністю 1 групи;

– 4 санаторно-курортних путівки для учасників бойових дій (АТО).

Учасники засідання підписали протокол про забезпечення санаторно-курортними путівками осіб з інвалідністю, учасників бойових дій.

На завершення відбулося обговорення актуальних питань.

 

2 comments for “Засідання з головами громадських організацій осіб інвалідністю та учасників антитерористичної операції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *