В Украіні продовжується кампанія з профорієнтації молоді

Державна служба зайнятості продовжує загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників. Кампанія має на меті здійснення допомоги молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією.

Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій країні.

Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості не потрібно ніяких попереднії приготувань. Фахівець служби зайнятості підбере необхідний тест для відвідувача, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню відвідувач отримає інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності, до якої найбільш розташована людина.

Для того, щоб попередньо зареєструватись на консультацію до центру зайнятості можна використати сервіс електронної черги, який доступний за посиланням http://dcz.gov.ua/EReception/#/about .

Для активного залучення молоді до професійного тестування на загальнонаціональних телеканалах та у мережі інтернет транслюється ряд соціальних роликів, які розповідають про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців.

Відеоролики доступні за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=fI3YWm_Ecfc&t=7sм .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *