Вітання травневих іменинників

Травень — назва походить від слова «трава». Саме так період, відповідний квітню, називали наші пращури ще до виникнення Київської Русі і саме так він називається в інших словянських мовах. Прихід на Київску Русь кирилиці ознаменувався розповсюдженням церковниками болгарської назви місяця травень.

Людям, народженим в травні, найбільше підходять імена: Анатолій, Давид, Кирило, Герман, Макар; дівчаткам: Євдокія, Юлія, Клавдія, Олександра, Ірина, Олександра. Травневі особистості принципові і безкомпромісні, владні і вимогливі.

31 травня 2017 року традиційно начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер привітала працівників управління, які народились в травні, з днем народження та вручила символічні подарунки.

Головною інтригою для іменинників було печиво побажань, що підготували для них вихованці Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Пролісок».

Всі іменинники з задоволенням слухали слова привітання, побажання добра, щастя, здоров’я та сімейного затишку від керівництва управління та смакували запашним чаєм з солодощами від профспілкового комітету.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *