Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції

Учасники антитерористичної операції приймаються до реабілітаційних установ на підставі направлення на психологічну реабілітацію, виданого управлінням праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

Одночасно звертаємо увагу, що постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 р. № 528 затверджено Порядок виплати грошової компенсації вартості проїзду учасникам АТО до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації і назад. Для відшкодування вартості проїзду учасники АТО подають управлінню праці та соціального захисту населення Уманської міської ради відривний корінець направлення завірений належним чином із зазначенням строків перебування в реабілітаційній установі.

Державною службою України у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції укладено договори про надання послуг з психологічної реабілітації з реабілітаційними установами:

1.ДП «Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ім. В.Т.Гуца»            Київська обл., Києво – Святошинський р-н с. Капітанівка вул. Радянська, тел. 4  (044)4246635; (044)4229180

2.Санаторій «Нафтохімік України»  ПП «Курорти Приазов’я» м. Бердянськ  вул. Макарова, 71 тел. 0996694876

За більш детальною інформацією звертайтеся в управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради каб. № 6, тел. 3 45 65, 067 760 85 74

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *