Повідомлення про припинення повноважень Спостережної комісії при виконавчому комітеті Уманської міської ради та формування нового складу Спостережної комісії

На виконання пункту 12 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 р. №429 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 р.     № 1042) повідомляємо, що трирічний строк повноважень спостережної комісії при виконавчому комітеті Уманської міської ради, яку утворено відповідно до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 13.03.2014 року № 33 "Про спостережну комісію" закінчується 12.03.2017 р.

До складу спостережної комісії входять представники громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та окремі громадяни.

З метою формування нового складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Уманської міської ради просимо підприємства, установи і організації незалежно від форми власності, які бажають включити до нового складу спостережної комісії своїх представників, подати до виконавчого комітету Уманської міської ради відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації до закінчення строку повноважень діючої спостережної комісії.

Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

Членами спостережної комісії не можуть бути судді, представники органів прокуратури, органів внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, Державної виконавчої служби, адвокати, особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше входили до складу спостережних комісій і повноваження яких були припинені достроково у зв’язку з відмовою відвідувати установи виконання покарань за дорученням спостережної комісії та у зв’язку з відсутністю без поважних причин на трьох підряд засіданнях спостережної комісії. Кількісний склад комісії визначається залежно від обсягу роботи, як правило від п’яти до одинадцяти чоловік.

Рішення про повний склад спостережної комісії буде оприлюднене протягом одного тижня після його прийняття.

Заяви та копії документів надсилати поштою або надавати нарочним на ім’я голови спостережної комісії – Кучер Галини Михайлівни

22300,  м. Умань, вул. Садова, 9

Додаткову інформацію можливо отримати за тел. 4-02-55.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *