Конкурс малюнків “ЗДАЙ КРОВ ЗАРАДИ ЖИТТЯ”

Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради запрошує взяти участь у ІІ міжнародному українсько-литовському конкурсі малюнків "ЗДАЙ КРОВ ЗАРАДИ ЖИТТЯ"

Конкурс проводиться серед учнів 5-11(12) класів загальноосвітніх, позашкільних, студентів 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів України і Литовської Республіки на тему: «Здай кров заради життя».

Необхідно намалювати малюнок, відповідний цілям Конкурсу, і не пізніше 28 лютого 2017 року надати його на розгляд до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» (м. Київ, вул. Щербаківського, 31/40, оф. 62, 03082) разом із супровідним листом, у якому вказуються прізвище, ім’я учасника, місце навчання, контакти;
Електронна адреса Організаційного комітету Конкурсу info@sds.in.ua.

 Підсумки фінального туру Конкурсу підводяться не пізніше 21 квітня 2017 року.
До участі в Конкурсі допускаються малюнки, виконані у будь-якій техніці: графіка, гуаш, масло, кольорові олівці, фломастери і т.д. Формат малюнка може бути А1, А2, А3. Надіслані на Конкурс малюнки не повертаються і рецензії авторам не видаються. 
На звороті малюнка мають бути зазначені: 
– найменування навчального закладу; 
– відомості про автора (прізвище, ім'я, клас, група, вік, контакти); 
– прізвище, ім’я художнього керівника (за наявності).
 Малюнок повинен відображати ідею про необхідність активної участі громадян у популяризація ідеї добровільного безоплатного донорства крові та у русі за здоровий спосіб життя.
Конкурсна робота має бути завершеним, художньо оформленим витвором.
За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт можуть бути запрошені взяти участь у Міжнародній поїздці до Литовської Республіки (для учасників з України) та до України (для учасників з Литви) в рамках культурного обміну.

Більше інформації на сторінці Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» у ФЕЙСБУК 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *