Уряд удосконалив механізм фінансової підтримки Українського товариства сліпих та Українського товариства глухих

Кабінет Міністрів своєю постановою вніс зміни до пункту 6 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років.

Урядову ініціативу спрямовано на реалізацію Національної стратегії сприяння розвитку громадського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 26.02.2016 № 68/2016.

Зокрема, постанова Уряду врегульовує питання щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, призначених на фінансову підтримку Українському товариству сліпих (УТОС) та Українському товариству глухих (УТОГ).

Запровадження уніфікованого переліку професій (посад) працівників об’єктів невиробничої сфери УТОС та УТОГ забезпечить в обласних та територіальних осередках надання особам з інвалідністю послуг з навчання навичкам з орієнтування, сурдоперекладу, соціалізації та інформування стосовно їх соціального захисту тощо.

Джерело: Урядовий портал http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249434906&cat_id=244276429

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *