Фестиваль «Наш дім – Радвілішкіс»

З 30 червня по 07 липня 2016 року в місті-побратимі Радвілішкісі проходив фестиваль «Наш дім – Радвілішкіс», приурочений Дню міста. Для участі в офіційних заходах було запрошено представництва  з усіх   поріднених міст.  З Умані у заходах взяла участь делегація у складі  міського голови Олександра Цебрія, голови товариства дружби з зарубіжними, начальника управління праці та соціального захисту населення Галини Кучер, доцента УНаУС Маргарити Парубок, депутата Уманської міської ради Сергія Семененка.

Олександру Цебрію довірили виконати почесну місію – привітати мешканців Радвілішкіса зі святом від імені всіх громад поріднених міст. Уманчани взяли участь у святковій ході, офіційних зустрічах та міжнародних перемовинах щодо подальшого розвитку руху побратимства і взаємної підтримки та допомоги громад поріднених міст. Користуючись нагодою, міський голова Олександр Цебрій запросив і побратимів з Радвілішкіса і представників інших міст взяти участь у заходах по відзначенню 400-річчя першої писемної згадки про Умань, наприкінці вересня 2016 року.

Члени делегації зазначають, що вкотре розчулені дружнім, братерським ставленням людей з інших країн до подій в Україні. Представники офіційних делегацій, адміністрація міста і пересічні мешканці Радвілішкіса були одностайні у своїх побажаннях: миру в Україні, стабільного економічного розвитку та якнайшвидшого входження до родини країн Євросоюзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *