«Буг» запрошує всіх!

Бюджетний відпочинок (45 грн на добу з 1 людини) пропонує для всіх бажаючих структурний підрозділ Управліня праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, відділення реабілітації оздоровлення та відпочинку змішаного типу «Буг» в с.Ставки,  Бершадського району.

Стару базу відпочинку лише на весні 2016 року було передано на баланс УПСЗН.  Завдяки розумінню та підтримці з боку міського голови Олександра Цебрія і депутатів Уманської міської ради, вдалося досягти того, що в Умані нарешті з’явилася комунальна база відпочинку для всіх бажаючих на березі мальовничої річки Південний Буг. Протягом весни та в літні місяці на відновленні бази працюють працівники Управління праці і соціального захисту населення.  Ряд будиночків вже вдалося повністю відремонтувати, пофарбувати, замінити електропроводку. Відремонтовано кухню, спортивне містечко, облаштовано душові кабінки.  Роботи ще багато. Багато треба вкласти коштів у придбання меблів та електропобутових приладів, але вже сьогодні уманчани можуть відпочивати на базі. Літній сезон розпочався, незважаючи на певні незручності, адже ліс і річка компенсують все. Тут знайдеться заняття і для рибалок, і для шанувальників тихого грибного «полювання», і для збирачів суниць та лікарських трав.  Пісчані пляжі, чиста тихоплинна річка, свіже повітря і сонячні ванни невід’ємнний атрибут літнього оздоровлення! Для багатьох людей з невисоким рівнем достатку це дійсно єдина можливість хоч на тиждень вивезти дітей на природу і оздоровитися самим. Уманчани, які вже давно і регулярно їздять у c.Ставки на Буг,  з радістю дізналися про те, що у бази нарешті з’явився господар. А знаючи наполегливість Галини Михайлівни та працьовитість колективу УПСЗН впевнені, що за рік-два база «Буг» перетвориться на таку ж сучасну установу соціального захисту населення, якими сьогодні вже є Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами  «Гармонія» ( що на Комарова 7Б), Центри «Пролісок» , «Пелюстки довіри» та інші. Кошти, вилучені від реалізації путівок на оздоровлення і відпочинок, будуть спрямовані на подальший ремонт та придбання обладнання. А поки що до ваших послуг – розкішна природа, прості умови відпочинку і невеликий бюджет витрат, тож не втрачайте літо даремно, подаруйте собі і рідним «Буг»!

Деталі і запис на відпочинок за телефонами:

(04744) 5 05 47, або 066 02 25 271

Дізнатися більше Ви можете особисто за адресою: м.Умань, вул.. Садова 9, каб.27 (Управління праці і соціального захисту населення Уманської міської ради).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *