Спільне засідання тимчасової комісії виконкому міської ради з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

27 квітня 2016 року під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Кучер Г.М. відбулось засідання тимчасової комісії виконкому міської ради з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні розглядались питання щодо погашення заборгованості із заробітної плати та заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, відшкодування видатків на виплату пільгових пенсій та легалізації заробітної плати.

За даними Головного управління статистики в Черкаській обл. загальна сума заборгованості із заробітної плати станом на 01.04.2016 у порівнянні із попереднім місяцем збільшилась на 312,2 тис.грн. або на 31,7% та становила 1298,4 тис. грн. (філія "Уманська ДЕД" ДП "Черкасиоблавтодор" – 834,5 тис. грн., філія "Уманський райавтодор" ДП "Черкасиоблавтодор" – 202,9 тис. грн., ДП "Рубін" – 261,0 тис. грн).

За даними моніторингу станом на 26.04.2016 загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по місту проти початку місяця зменшилась на 687,8 тис.грн. та становила 610,6 тис. грн. (філія "Уманська ДЕД" ДП "Черкасиоблавтодор" – 251,6 тис. грн., філія "Уманський райавтодор" ДП "Черкасиоблавтодор" – 98,0 тис. грн., ДП "Рубін" – 261,0 тис. грн.).

Однією з основних причин виникнення та наявності заборгованості із заробітної плати на економічно активних підприємствах міста є дебіторська заборгованість за виконані роботи.

На засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення запрошувались керівники, які не дотримуються мінімальних гарантій в оплаті праці. Членами робочої групи з початку року проведено 41 бесіду в Уманській ОДПІ, за результатами яких фонд оплати праці збільшено на 144,5 тис.грн.

Галина Кучер ознайомила присутніх із Планом заходів щодо легалізації виплати заробітної плати і трудових відносин із найманими працівниками в області на 2016 рік, який затверджено розпорядженням Черкаської облдержадміністрації від 06.04.2016 № 160.

IMG 006  IMG 002

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *