Робоча нарада міського оперативного штабу для вирішення питань надання допомоги внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованих територій та зони АТО

20 квітня 2016 року в управлінні праці та соціального захисту населення відбулась чергова нарада міського оперативного штабу для вирішення питань надання допомоги внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО за участю заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Оксани Баранової та членів оперативного штабу, який складається з представників відділу освіти, відділу охорони здоров’я, управління Пенсійного Фонду в м. Умань і Уманському районі, міськрайонної організації Червоного Хреста, громадські організації учасників АТО , волонтери.

Відкрила нараду заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Оксана Баранова, яка довела присутнім інформацію про проведену роботу з надання всебічної допомоги внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО, учасникам АТО, сім’ям загиблих учасників АТО.

Станом на 20 квітня 2016 року на обліку в координаційному центрі перебуває 962 внутрішньо переміщених осіб (559 сімей) з районів проведення антитерористичної операції, в тому числі 260 дітей  до 18 років, 240 громадян похилого віку та інвалідів та 24 особи (14 сімей) переміщених із окупованого півострова  АР Крим та м. Севастополя.  Виїхало 365 осіб.

В місті проживає 597 осіб (380 сімей), з них 104 сімей з дітьми, 138 дітей до 18 років.

Відповідно до постанови КМУ від 01.10.2014 року № 509 до Єдиної інформаційної бази даних про взяття на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО внесено 784 осіб, яким підготовлені довідки для надання щомісячної адресної допомоги на покриття витрат на проживання. 716 сім’ям призначено грошову допомогу.

Проводиться належна робота відділами та службами міської ради: 

  • Протягом поточного року до Уманського міського центру зайнятості звернулося19 осіб. Мали статус безробітного19 осіб. Отримували допомогу по безробіттю13 осіб. Працевлаштовано6 осіб. Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 2 особи. Проходили професійне навчання – 1 особа.
  • 26 дітей відвідує дошкільні заклади, 41 загальноосвітні школи, діти внутрішньо переміщених осіб забезпечені безкоштовним харчуванням в дитячих навчально-виховних закладах та загальноосвітніх школах протягом навчального періоду, за результатами шкільних благодійних акцій, дітей забезпечили необхідним шкільним приладдям;
  • 10 осіб пройшли курс соціально-реабілітаційних послуг в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами;
  • забезпечено соціальні гарантії:  подано  294 запита справ для отримання соціальних допомог – надійшло 291 справа, з них призначено 210 – пенсійних  та 81 – соціальних допомог;
  • відділенням благодійної діяльності управління праці та соціального захисту населення надано 178 сім’ям  продуктові набори та одяг;
  • Уманська організація Товариство Червоного Хреста надала допомогу 81 сім’ї (всього 204 особи) продуктами харчування, одягом та засобами гігієни на суму 27477 грн.

В місті проживає  393 родини учасників АТО,  з яких 316 учасників АТО отримали статус учасника бойових дій, 3  інваліди війни, 10 сімей загиблих, з яких 8 учасників загиблих учасників АТО проживали в м. Умань, 2 в інших регіонах України.

Кожен представник служби виступав з коротким звітом про надану допомогу вищезазначеній категорії людей.

Учасники засідання взяли активну участь в обговоренні. За підсумками наради були розроблені пропозиції щодо удосконалення механізму надання.

IMG 002_

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *