Управління праці та соціального захисту населення продовжує ділитись досвідом з колегами

14 березня 2016 року управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради відвідали колеги із м. Кам’янець-Подільський: заступник міського голови Савчук Вадим Анатолійович, директор територіального центру Солодовська Валентина Василівна та головний бухгалтер Центру.

Міський голова Олександр Цебрій та заступник міського голови Ольга Радченко познайомили гостей з соціально-спрямованою діяльністю міської влади.

В рамках візиту відбувся обмін досвідом щодо питань об’єднання соціальних служб, роботи структурних підрозділів управління праці та соціального захисту населення, створення Єдиного центру соціальних послуг. Під час зустрічі керівники структурних підрозділів розповіли про свої досягнення, а також поділилися планами на майбутнє.

Гості відвідали структурні підрозділи Центру соціальних послуг, зокрема Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок» та Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами, познайомились з їх роботою.

Для гостей була проведена екскурсія до могили Цадика Нахмана та Національного дендрологічного парку «Софіївка» .

Візитери залишились задоволені, оскільки від поїздки отримали багато новаторських ідей щодо реформування системи соціального сохисту в м.Умань та шляхів їх впровадження в м. Кам’янець-Подільський, і безумовно, безліч позитивних вражень.

[nggallery id=221]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *