Засідання координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської молоді

03 березня  2016 року відбулось засідання  координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості  дітей, учнівської молоді під головуванням заступника міського голови Радченко О.О., за участю членів координаційної ради.

Розпочала засідання заступник голови координаційної ради, начальник управління праці та соціального захисту населення Кучер Г.М., яка ознайомила присутніх з планом роботи координаційної ради на 2016 рік і запропонувала його до затвердження протокольним дорученням №3 від 24.11.2015 року координаційної ради Черкаської облдержадміністрації з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та  учнівської молоді.

Про підсумки оздоровчої кампанії 2015 року та проведення підготовчої роботи щодо початку літньої оздоровчої кампанії 2016 року доповіли Кучер Г.М. та Чорна С.О., головний спеціаліст відділу освіти.

В обговоренні взяли участь начальник відділу з питань фізкультури і спорту Ремез О.Г. , Кучер Г.М.,  Чорна С.О., директор Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок» Базилевська В.В., спеціаліст відділу житлово-комунального господарства Трум О.В. та начальник служби у справах дітей Декарчук О.С.

З метою вчасного початку оздоровчої кампанії в 2016 році та якісної організації її проведення в ході засідання всім відділам та службам міської ради, які задіяні в організації оздоровлення та відпочинку дітей нашого міста, дано доручення завершити організаційні  роботи по підготовці закладів оздоровлення та відпочинку.

[nggallery id = 212]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *