Видача путівок в Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами

21 вересня 2021 року проведено чергову видачу путівок в Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами. Путівки отримали пенсіонери, ветерани праці, особи з інвалідністю терміном на 18 днів для проходження соціально-реабілітаційних послуг, які включають процедури водного відділення: висхідний душ, ванна Джакузі, інфрачервона кабіна, басейн, комп’ютеризована душова кабіна, циркулярний душ, гідролазерний душ, сауна, душ звичайний, а також консультації психіатра, травматолога-ортопеда, фізіотерапевта, стоматолога, невролога.

Крім того, для присутніх проведено інструктаж з техніки безпеки життєдіяльності при проходженні реабілітаційних послуг в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами, проінформовано про зміни в законодавстві, щодо призначення житлових субсидій та надання пільг,  проведено роз’яснення про умови в призначенні пенсій з 1 січня 2021 року,  індексацію пенсій з 1 березня 2021 року, пенсійний вік жінок з 1 квітня 2021 року, про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам, виплату допомоги на поховання та недоотриманої пенсії з 1 квітня 2021 року та про підвищення пенсій з 1 липня 2021 року.

Соціально-реабілітаційні послуги в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами надаються за направленнями управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, які громадяни можуть отримати в каб. № 6, управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, вул. Садова, 9/5, тел.: (04744) 34565, 0677608574.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *