Видача направлень в Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами

28 вересня 2020 року проведено чергову видачу направлень в Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами. Заступник міського голови, начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Галина Кучер видала  направлення пенсіонерам, ветеранам праці, особам з інвалідністю, для проходження соціально-реабілітаційних послуг, що включає процедури фізіотерапевтичного відділення: парафіно-озокерітові аплікації, послуги ліжка Нуга-Бест; ультразвукові інгаляції; УФО; біотрон, дарсонвалізація, ампліпульс-терапія; ДДТ (діодинамічні токи), УВЧ; електрофорез, фітотерапія, аромотерапія, бодіфлекс, кінезотерапія, апаратна розробка суглобів, велотренажер, бігова доріжка, дошка Євмінова, ручний масаж, мануальна терапія, ультразвукова терапія, ігрова терапія, терміном на 10 днів, а також відпочиваючі можуть отримати консультації психіатра, травматолога-ортопеда, фізіотерапевта, стоматолога, невролога.

Крім того, для присутніх проведено інструктаж з техніки безпеки життєдіяльності при проходженні реабілітаційних послуг в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами, проінформовано про зміни в законодавстві, щодо призначення житлових субсидій та надання пільг,  проведено роз’яснення про зміни в призначенні пенсій в 2020 році, про адресну допомогу до пенсій членам сімей загиблих військовослужбовців з 1 серпня 2020 року та про перерахунок пенсій з 01.09.2020 року особам, які досягли 65-річного віку.

Соціально-реабілітаційні послуги в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами надаються за направленнями управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, які громадяни можуть отримати в каб. № 6, управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, вул. Садова, 9/5, тел.: (04744)34565, 0677608574.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *