Проведення семінару з професійної адаптації учасників АТО/ООС

11 лютого 2020 року в малій залі адмінбудинку міської ради відбувся семінар на тему: «Здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях».

Відкрила семінар заступник міського голови Малішевська Юлія Юріївна, яка повідомила, що винайдення для учасників АТО/ООС можливостей та напрямків вибору професій, зміни спеціальності з подальшим працевлаштуванням або веденням бізнесу є головною метою даного заходу. Важливим завданням професійної адаптації учасників АТО/ООС є надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг для підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Кучер Галина Михайлівна зазначила, що професійна реабілітація учасників АТО передбачає професійну підготовку, перепідготовку, отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня, підвищення кваліфікації та спеціалізацію особи, спрямовані на здобуття та удосконалення професійних знань, умінь та навичок.

Під час семінару виступили: начальник відділу активної підтримки безробітних Уманського міського центру зайнятості Крупська Алла Мирославівна та викладач Уманського агротехнічного коледжу, заступник голови міської ради ветеранів Бесараб Микола Никифорович, які надали детальну інформацію  щодо переліку спеціальностей, можливостей та напрямків вибору професій.

В семінарі взяли участь голови громадських організацій учасників АТО, голови волонтерських організацій та учасники антитерористичної операції, які бажають отримати професійну реабілітацію.

По закінченню семінару всі присутні мали змогу обмінятися думками, поставити запитання  та обговорити пропозицій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *