Всеукраїнська науково-практична конференція

На базі КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка» 11-12 грудня 2019 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток соціальної роботи та спеціальної освіти: реалії, досвід, перспективи».

В конференції прийняли участь заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Мельник Світлана Миколаївна та директор Центру інтегрованих соціальних послуг міста Умані Ткаченко Світлана Степанівна.

З вітальним словом до учасників конференції звернулись Чепка Ольга Володимирівна, кандидат педагогічних наук, директор КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка», та Руда Тетяна Вікторівна, методист Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж».

На пленарному засіданні виступала Мельник Світлана Миколаївна з доповіддю на тему: «Реалізація ініціативи: Громада, дружня до дітей та молоді у сфері соціальної роботи м. Умань».

Потім учасники конференції розділились на дві секції. В одній з них велась мова про сучасний стан розвитку соціальної роботи. З доповіддю на тему: «Оптимальна модель надання соціальних послуг у міській громаді» виступила Ткаченко Світлана Степанівна.

По закінченню конференції учасникам вручені сертифікати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *