Відкриття Центру дозвілля і відпочинку «Барвограй»

31 травня 2019 року на передодні Міжнародного дня захисту дітей розпочав свою роботу Центр дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй» – спільний проект управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради та факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

За дорученням міського голови Олександра Цебрія заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Світлана Мельник привітала дітей зі святом, побажала радісного й безхмарного дитинства, добра, мирного неба, сонця, здійснення мрій, цікавих змістовних канікул.

Світлана Миколаївна наголосила, що керівництво міста належно піклується про сім’ї з дітьми. За дорученням Олександра Володимировича Умань долучилось до ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» та отримало статус кандидата.

Центр дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй» працює протягом літнього періоду в кожному мікрорайоні м.Умань, а студенти факультету соціальної та психологічної освіти, в свою чергу, проходять там педагогічну практику.

Зайнятість та дозвілля дітей в літній період – важлива складова їх безпеки та всебічного розвитку.

На завершення студенти провели для дітей цікаву програму з іграми, квестами та танцями.

Бажаємо всім дітям цікаво та змістовно відпочити влітку спільно з Барвограєм!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *