До уваги учасників бойових дій АТО та учасників Революції Гідності!

Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради здійснює заходи щодо направлення на психологічну реабілітацію учасників бойових дій (АТО) та учасників Революції Гідності за рахунок коштів державного бюджету.

Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 1057 від 27 грудня 2017 року.

Згідно з вимогами до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, які затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 № 458 послуги із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та учасникам Революції Гідності надає установа, організація, заклад незалежно від форми власності, фізична особа – підприємець, одним з основних видів економічної діяльності яких є діяльність психоаналітиків, психологів і психотерапевтів.  

До суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації включено санаторно-курортні заклади:

  • ТОВ « Санаторій «Борисфен» (вул. Будівельників, 7, м. Очаків, Миколаївська обл., 57508);
  • ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт», (вул. Гагаріна, 1-А, смт. Сергіївка,  м. Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67780);
  • ПрАТ « Санаторій «Мошногір’я» (вул. Шевченка, 38, с. Будище, Черкаський  р-н,  Черкаська обл., 19625);
  • ДП «Клінічний санаторій «Авангард» (вул. Шевченка, 16, м. Немирів, Вінницька обл., 22800 )

Інформація про суб’єкти надання послуг  із психологічної реабілітації

Санаторії є надавачами послуг із психологічної реабілітації  постраждалих учасників антитерористичної операції та/або учасників Революції  Гідності. Одним із основних видів економічної діяльності санаторіїв є діяльність психоаналітиків, психологів і психотерапевтів, що по класифікатору видів економічної діяльності відноситься до іншої діяльності у сфері охорони здоров’я – ( за КВЕД – 2010 код 86.90)

Санаторіями розроблено програми психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними потребами, а також методичних та інших матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації. Послуги із психологічної реабілітації передбачають психологічну просвіту, індивідуальне консультування, підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини. 

Санаторії визначають види послуг із психологічної реабілітації з урахуванням індивідуальних потреб отримувача послуг, визначених за результатами психологічної діагностики, проведеної фахівцем або фахівцями, в разі потреби.

Психологічна діагностика проводиться у відповідності до стандарту та протоколів її проведення, що затверджуються Міністерством соціальної політики України.

Санаторії забезпечують надання послуг із психологічної реабілітації в окремих кімнатах для індивідуальної роботи.

Приміщення закладів відповідають санітарним нормам і вимогам правил пожежної безпеки та вимогам стосовно доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, що підтверджується сертифікатами відповідності послуг проживання та послуг харчування, експертним висновком протипожежної безпеки, висновком санітарно-епідемічної експертизи, актом санітарно-епідемічного обстеження об’єкту.

За інформацією звертайтеся в управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради вул. Садова, 9/5, каб. № 6, тел. 3 45 65, 067 760 85 74

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *