Видача направлень в Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами

15 квітня 2019 року проведено чергову видачу направлень в Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами. Начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Галина Кучер видала направлення пенсіонерам, ветерана праці, особам з інвалідністю, терміном на 10 днів для проходження соціально-реабілітаційних послуг, що включає процедури фізіотерапевтичного відділення: парафіно-озокерітові аплікації, послуги ліжка Нуга-Бест; ультразвукові інгаляції; УФО; біотрон, дарсонвалізація, ампліпульс-терапія; ДДТ (діодинамічні токи), УВЧ; електрофорез, фітотерапія, аромотерапія, бодіфлекс, кінетотерапія, апаратна розробка суглобів, велотренажер, бігова доріжка, дошка Євмінова, ручний масаж, мануальна терапія, ультразвукова терапія, ігрова терапія, а також консультації психіатра, травматолога-ортопеда, фізіотерапевта, стоматолога, невролога.

Соціально-реабілітаційні послуги в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами надаються за направленнями управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

За довідками звертатися в каб. № 6, управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, вул. Садова, 9/5, тел.: 34565, 0677608574.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *