Колегія Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

10 квітня 2019 року у Черкасах відбулась колегія Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА за участі очільника області Олександра Вельбівця.

Від міста Умань була присутні заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Світлана Мельник, начальник відділу сім’ї та молоді Наталя Вдовиченко, директор ДЮСШ, заслужений діяч фізичної культури та спорту, суддя національної категорії Владислав Грязнов.

На засіданні голова Черкаської обласної державної адміністрації вручив сертифікати дитячо-юнацьким спортивним школам, які за рейтингом з олімпійських та неолімпійських видів спорту посіли 1-3 місце у 2018 році. Грошові винагороди вони зможуть використати на придбання необхідного спортивного обладнання.

Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1 була нагороджена сертифікатом на суму 20000 тисяч гривень для придбання спортивного інвентарю, обладнання та спортивної форми.

У своєму виступі Олександр Вельбівець рішуче підкреслив, що не варто зупинятися на досягнутому, і обласному спорту ще є куди рости. Також він зазначив, що Черкаська область з розвитком децентралізації має безліч можливостей для розширення та удосконалення спортивного сектору в об’єднаних територіальних громадах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *