Семінар – лекція «28 квітня Всесвітній день охорони праці»

Міжнародна організація праці заснована у 1919 році. Це одна із найстаріших Міжнародних міжурядових організацій. Її першочерговими завданнями є підтримка демократії і соціального діалогу, боротьба з бідністю і безробіттям, заборона дитячої праці. За рішенням Міжнародної організації праці 28 квітня святкують Всесвітній день охорони праці, щоб привернути увагу до цих та інших проблем сьогодення.

Цього року Всесвітній день охорони праці відзначається під девізом «Охорона праці на роботі майбутнього».

З метою привернення уваги молоді до питань безпеки праці та підвищення культури охорони праці 25 березня 2019 року із студентами 3 – го курсу які навчаються за спеціальністю «Агроінженерія» у відокремленому структурному підрозділі Агротехнічному коледжі Уманського національного університету садівництва фахівціями управління Держпраці у Черкаській області та управління праці та соціального захисту населення проведено семінар – лекцію у форматі відкритого уроку на тему: «28 квітня Всесвітній день охорони праці. Безпека праці при виконанні механізованих робіт».

Головний державний інспектор з питань праці управління Держпраці у Черкаській області Володимир Козій та начальник відділу охорони та умов праці управління праці та соціального захисту населення Олександр Пустовий у своїх виступах підняли питання щодо відзначення Всесвітнього дня охорони праці в світі та Україні, важливості дотримання безпеки праці при виконанні механізованих робіт, та забезпечення виконання вимог нормативних актів з питань охорони праці під час виконання таких робіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *