Видача направлень в Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами

19 березня 2019 року проведено чергову видачу направлень в Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами. Начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Галина Кучер видала направлення пенсіонерам, ветеранам праці, осабам з інвалідністю для проходження соціально-реабілітаційних послуг, що включає процедури фізіотерапевтичного відділення: парафіно-озокерітові аплікації, послуги ліжка Нуга-Бест; ультразвукові інгаляції; УФО; біотрон, дарсонвалізація, ампліпульс-терапія; ДДТ (діодинамічні токи), УВЧ; електрофорез, фітотерапія, аромотерапія, бодіфлекс, кінетотерапія, апаратна розробка суглобів, велотренажер, бігова доріжка, дошка Євмінова, ручний масаж , мануальна терапія, ультразвукова терапія, ігрова терапія, терміном на 10 днів, а також відпочиваючі можуть отримати консультації психіатра, травматолога-ортопеда, фізіотерапевта, стоматолога, невролога.

Крім того, для присутніх проведено інструктаж з техніки безпеки життєдіяльності при проходженні реабілітаційних послуг в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими, надані роз’яснення про зміну механізму виплати з березня 2019 року житлових субсидій для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року та про підвищення пенсій з 1 березня 2019 року, про одноразову виплату яка буде виплачена в березні та квітні 2019 року та про необхідний страховий стаж для призначення пенсії з 1 січня 2019 року, про тимчасову державну соціальну допомогу у зв’язку з відсутністю страхового стажу 26 років, за наявності не менше як 15 років страхового стажу, яка призначається в управлінні праці та соціального захисту населення.

Соціально-реабілітаційні послуги в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами надаються за направленнями управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

За довідками звертатися в каб. № 6, управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, вул. Садова, 9/5, тел.: 34565, 0677608574.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *