Засідання клубу ветерінів війни та праці «Надвечір’я»

30 січня 2019 року з відбулось засідання клубу ветеранів війни та праці «Надвечір’я».

На засідання завітали: Володимир Христинець – керівник КП «Уманьтеплокомуненерго», Олександр Безсмертний – голова міської ветеранської організації, Жанна Яцишина –  заступник директора по збуту КП «Уманьводоканал», Анна Кошарна – фахівець по роботі з громадськістю і пресою КП «Уманьводоканал».

Начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер розповіла пенсіонерам про стан призначення житлових субсидій на опалювальний сезон та про зміни в законодавстві стосовно соціального захисту населення.

За дорученням міського голови Олександра Цебрія Галина Михайлівна вручила активним ветеранам міста грамоти з нагоди їх ювілею: Усатюк Галині Федорівні – учасниці ансамблю «Берегиня»,  «Оптиміст» –  Маєвській Галині Яківні, «Біла черешня» – Луцюку Василю Івановичу.

Ще одним приємним моментом засідання стало привітання золотої шлюбної пари Міхеєвих Ігоря Олександровича та Жанну Лук’янівну. Галина Михайлівна та Олександр Іванович привітали подружжя, вручили коровай та подарунки з побажанням міцного здоров’я, добра та миру.

Відповіді на запитання надали представники підприємств – надавачів послуг, які проінформували пенсіонерів та ветеранів міста про зміни в законодавстві відповідно по кожній службі.

Ліана Роднікова – фахівець відділення інклюзивного соціально- реабілітаційного туризму ознайомила пенсіонерів з новими туристичними маршрутами.

На завершення відбулась концертна програма за участі ансамблю «Берегиня».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *