Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю «Гармонія» проводить Всеукраїнські семінари

Громадська організація «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю «Гармонія» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів на виконання програми «Соціальний захист осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів, в Україні» Всеукраїнської організації осіб з інвалідністю «Гармонія» проводить Всеукраїнський семінар «Соціальна адаптація осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів» та Всеукраїнський семінар "Підвищення рівня кваліфікації керівників, спеціалістів та членів організації – «Школа лідерів».

Заходи проходитимуть з 06 по 10 вересня 2018 року в приміщені Комплексу «Маямі». Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Приморське (с. Більшовик), вул. Приморська, 50.

Метою проведення заходів є всебічне обговорення питань соціальної адаптації осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів, в суспільстві. Обмін досвідом. Проведення роботи по обговоренню чинного законодавства України щодо соціальної адаптації осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів, а також підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів громадських організацій осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів. Популяризація громадських організацій осіб з інвалідністю набутою внаслідок психічних розладів та інформування громадськості про їх статутну діяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *