Всеукраїнський семінар «Ознайомлення з роботою сучасних реабілітаційних центрів. Обмін досвідом»

Громадська організація «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю «Гармонія» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів та сприяння Уманської міської ради в рамках програми «Соціальний захист осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів, в Україні» ГО «ВООІ «Гармонія» «27» липня 2018 року о 1000 в приміщенні Адміністративного будинку Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, м. Умань, вул. Київська, 12А проводить пленарне засідання Всеукраїнського семінару «Ознайомлення з роботою сучасних реабілітаційних центрів. Обмін досвідом».

Мета заходу: Ознайомлення керівників та членів обласних організацій ГО «ВООІ «Гармонія» та інших неурядових організацій з роботою сучасних реабілітаційних центрів. Обмін досвідом, аналіз організації реабілітації осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів, в різних регіонах України. Обговорення та напрацювання пропозицій щодо покращення реабілітації осіб з інвалідністю даної нозології в сучасних умовах. Врахування міжнародного досвіду.

Обґрунтування щодо необхідності реалізації заходу – Проведення роботи по ознайомленню керівників та членів відокремлених підрозділів ГО «ВООІ «Гармонія» та інших неурядових організацій, які працюють в системі надання психіатричної допомоги, з роботою сучасних реабілітаційних центрів. Обговорення учасникам заходу діяльності даних закладів з метою організації центрів реабілітації на місцях в межах своєї компетенції. Обмін досвідом. Напрацювання пропозицій щодо соціального захисту осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів.

Всеукраїнський семінар проходитиме  з 26 по 30 липня 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *