Засідання координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей і учнівської молоді

28 квітня 2018 року відбулось засідання координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей і учнівської молоді за участю заступника міського голови Жанни Лозінської.

Заступник голови координаційної ради, начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер довела до відома лист управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА від 19.04.2018 р. № 993/02 щодо внесення змін до проекту розпорядження обласної державної адміністрації «Про підготовку та проведення оздоровлення, відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2018 року».

Кучер Г.М. та Чорна С.О. доповіли про підготовку та проведення літньої оздоровчої кампанії 2018 року.

Всі присутні взяли участь в обговоренні та затвердили склад робочої групи по прийому закладів оздоровлення та відпочинку і графік прийомки закладів оздоровлення та відпочинку робочою групою.

З метою вчасного початку оздоровчої кампанії в 2018 році та якісної організації її проведення в ході засідання всім відділам та службам міської ради, які задіяні в організації оздоровлення та відпочинку дітей нашого міста, дано доручення максимально охопити дітей та учнівську молодь послугами оздоровлення і завершити організаційні роботи по підготовці закладів оздоровлення та відпочинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *