Візит першого заступника Черкаської Обласної Державної Адміністрації Віталія Коваля та директором Департаменту соціального захисту населення Руслана Чикала в Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами

30 червня 2017 року в Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами, завітав перший заступник голови – керівник апарату Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль та директор Департаменту соціального захисту Руслан Чикало.

 Завдяки турботі кваліфікованого персоналу та наявності сучасного обладнання гості були вражені поставленою роботою по наданню реабілітаційних послуг по типу санаторних.

Начальник управління праці та соціального захисту населення наголосила, що щорічно одержують соціально-реабілітаційні послуги більше тисячі громадян з інвалідністю, ветерани, учасники АТО. Оздоровитися в комплексі  мають змогу і звичайні жителі міста та прилеглих районів.  Тут ми пропонуємо низку послуг, які можуть отримати за певну оплату і звичайні жителі. Приміром, у водному відділенні є душ Шарко, висхідний, циркулярний, гідролазерний душі, підводний душ-масаж, ванна Джакузі, басейн, інфрачервона, а також комп’ютеризована душова кабіни, сауна тощо. Працює і відділення фізіотерапевтичних процедур, де надаємо відвідувачам консультації та патронаж різних лікарів. Тут і ультразвукові інгаляції, і парафіно-озокерітові аплікації, біотрон, дарсонвалізація, ампліпульс-терапія, фіто-, аромо-, кінезотерапії. Функціонує кріосауна, соляна кімната, тренажерний зал та ще безліч іншого.

За словами Галини Михайлівни, на базі Комплексу необхідні послуги з оздоровлення та реабілітації отримують й учасники АТО. Торік для них встановили лазерний та висхідний душі, гідромасажну кабіну. Ці та інші послуги вони проходять тут безкоштовно, на пільгових умовах.

Унікальним в закладі є і вакуумний масаж-апарат, яких на Черкащині лише три. Він призначений для пресотерапії, що потребують жінки після операцій на молочних залозах. Отримали апарат завдяки Черкаському обласному центру медико-соціальної експертизи.

А ще тут є Університет третього віку, де функціонує кілька факультетів, зокрема декоративно-прикладного мистецтва, народного співу та хореографії, формування здорового способу життя та організації туризму та ін.

Заклад планують удосконалювати й у подальшому. Мають ще безліч планів для реалізації. Поміж них – і створення Пансіонату для стареньких – на 100 ліжкомісць.

– Рівень якості соціальних послуг для населення має відповідати європейському, – сказав перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – До цього ми постійно прагнемо, запроваджуючи відповідні стандарти та ефективні моделі. При цьому неабиякої ваги тут набуває зацікавленість та небайдужість громади. Приємно, коли спільними зусиллями вдається досягати гарних результатів. А Уманський реабілітаційний комплекс є яскравим тому прикладом.

Зауважимо, Комплекс має відзнаку Ради Європи і Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Заклад повністю обладнаний високотехнологічною апаратурою для надання сучасних фізіотерапевтичних послуг і комплексу водних процедур. Комплекс працює для всіх, хто бажає пройти процедури під фаховим медичним наглядом. Штат висококласних фахівців і система медичного консультаційного супроводу дає змогу отримати послуги на рівні кращих санаторно-курортних закладів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *