Призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

Управління праці та соціального захисту населення здійснює призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України "Про надання населенню субсидій готівкою та відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива", субсидія призначається зареєстрованій в житловому приміщенні особі один раз на рік на основі річного сукупного доходу осіб, прописаних у житловому приміщенні, за попередній календарний рік.

Розмір субсидії визначається як різниця між вартістю плати за скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо і комунальних послуг за рік у межах норм споживання та обсягом визначеного платежу.

При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації від 31 березня 2017 року № 5, яке набуло чинності з дня оприлюднення в газеті «Черкаський край» від 12.04.2017р. № 15(20154) затверджено натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та їх вартість, відповідно до яких населенню надаються житлові субсидії готівкою.

При призначенні житлової субсидії готівкою в 2017 році застосовується ціна твердого палива – 2162 грн. за одну тонну, при нормі використання 2 тонни на домогосподарство; ціна скрапленого газу – 216 грн. 20 коп. за один балон, при нормі:

– два балони на рік для сімей, що складаються з однієї-двох осіб,

– три балони для сімей з трьох-чотирьох осіб,

– чотири балони для сімей з п’яти і більше осіб.

Протягом 2016 року за призначенням субсидії на придбання скрапленого газу та твердого палива звернувся 359 заявник. Виплачено коштів по призначених субсидіях на суму 1015 тисяч грн. Середній розмір субсидії становив 2850 грн. Заборгованість по виплаті призначених субсидій відсутня.

Наразі управління здійснює призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на 2017 рік.

За бажанням громадян призначена сума субсидії виплачується у відділенні поштового зв'язку чи перераховується на їх рахунок у банківській установі.

Для визначення права на житлову субсидію на придбання скрапленого газу та твердого палива просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради за адресою: вул. Садова, 9, каб.1, 1а, 4 чи за телефонами 3-45-26 та 3-68-42.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *