Вже й 100 – річний ювілей на порозі…

23 березня 2017 року свій 100 – річний ювілей зустріла Бояр Дарія Силівна.

Дарія Силівна 23.03.1917 року народження, учасник Великої Вітчизняної Війни, вдова, ветеран праці.

Навчання для неї завершилося по закінченню лише двох класів початкової школи. Відтак все життя працювала ланковою в колгоспі с Іванівка Уманського району.

У 1936 році Дарія  вийшла заміж за Сергія Бояра, який став надійною підтримкою та опорою для неї. Разом з дружиною вони народили та виховали 7 дітей. Важко пережила голод та втрату двох маленьких синів, але потрібно було жити і працювати, щоб вижити, адже у ті часи на полях все обробляли вручну, і на тендітні дівочі плечі Дарії лягла окрім домашніх турбот ще й робота в колгоспі. У 1974 році, коли помер чоловік, Дарія Силівна переїхала жити в м. Умань, ближче до своїх дітей.

Отак у важкій селянській праці і промайнуло все життя, і не помітила, як зозуля накувала їй 100 років життєвого шляху. У свої роки, на здоров’я не нарікає. Завжди охайна, слідкує за своїм зовнішнім виглядом.

Сьогодні, оглядаючись на своє нелегке життя, жінка щодня дякує Богу, що дав їй сили пережити страхіття голодомору, лихоліття війни та післявоєнну розруху. Вона безмежно радіє, що завжди поруч з нею троє дітей, 11 онуків, 3 правнуки. Уся велика родина жодного дня не залишає свою берегиню роду без уваги.

За дорученням міського голови начальник управління праці та соціального захисту населення Кучер Галина Михайлівна привітала ювілярку, вручила матеріальну допомогу, побажала їй міцного здоров’я, родинного затишку, шани, радості й турботи від рідних.

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *