Засідання тимчасової комісії виконкому міської ради з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

В залі засідань Уманської міської ради 26 січня 2017 року відбулось чергове засідання тимчасової комісії виконкому міської ради з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке вела начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер.

Комісія розглянула питання погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, заборгованості і страхових виплат до Пенсійного фонду на підприємствах м. Умань.

За даними Головного управління статистики у Черкаській області станом на 01.01.2017 заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях міста відсутня. Борг порівняно з попереднім місяцем зменшився на 478,4 тис.грн. або на 100,0 % (повністю виплатили заробітну плату працівникам філій "Уманська ДЕД", "Уманський райавтодор" ДП "Черкасиоблавтодор", ДП "Рубін").

За даними моніторингу станом на 25.01.2017 заборгованість із заробітної плати по місту відсутня.

За підсумками роботи комісії надано ряд оперативних доручень та прийняті рішення, спрямовані на удосконалення роботи з погашення заборгованості із заробітної плати.

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *