Робоча нарада міського оперативного штабу для вирішення питань надання допомоги внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованих територій та зони АТО

08 червня 2016 року в управлінні праці та соціального захисту населення відбулась чергова нарада міського оперативного штабу для вирішення питань надання допомоги внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО за участю начальника управління праці та соціального захисту населення Галини Кучер, представники відділу освіти, управління Пенсійного Фонду в м. Умань і Уманському районі, відділу з питань цивільного захисту та оборонно-мобілізаційної роботи, громадських організацій учасників АТО.

Відкрила нараду начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер, яка довела присутнім інформацію про проведену роботу з надання всебічної допомоги внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО, учасникам АТО, сім’ям загиблих учасників АТО.

Станом на 08 червня 2016 року на обліку в координаційному центрі перебуває 975 внутрішньо переміщених осіб (568 сімей) з районів проведення антитерористичної операції, в тому числі 262 дітей  до 18 років, 226 громадян похилого віку та інвалідів та 24 особи (14 сімей) переміщених із окупованого півострова  АР Крим та м. Севастополя.  Виїхало 370 осіб.

Надана допомога у розселенні:

 • 581 особу розселено у мешканців міста;  
 • 5 осіб поселено в готелі «Софіївський» по вул.Київській, 12а;
 • 9 осіб поселено в готелі “Фортеця”;
 • 5 осіб в гуртожитку Уманського національного університету садівництва;
 • 4 особи поселено в гуртожитку Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу.

В місті проживає 604 особи (388 сімей), з них 105 сімей з дітьми, 140 дітей до 18 років.

Відповідно до постанови КМУ від 01.10.2014 року № 509 до Єдиної інформаційної бази даних про взяття на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО внесено 791 особа, яким підготовлені довідки для надання щомісячної адресної допомоги на покриття витрат на проживання. 750 сім’ям призначено грошову допомогу.

Відповідно до Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або районів проведення антитерористичної операції затвердженої постановою КМУ від 01.10.2014 року № 535 направлено реєстр на 9 осіб вищезазначеної категорії для виплати допомоги у комісією з питань надання одноразової грошової допомоги Департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації.

Проводиться належна робота відділами та службами міської ради: 

 • Протягом поточного року до Уманського міського центру зайнятості звернулося19 осіб. Мали статус безробітного19 осіб. Отримували допомогу по безробіттю13 осіб. Працевлаштовано6 осіб. Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 2 особи. Проходили професійне навчання – 1 особа.
 • 26 дітей відвідує дошкільні заклади, 41 загальноосвітні школи, діти внутрішньо переміщених осіб забезпечені безкоштовним харчуванням в дитячих навчально-виховних закладах та загальноосвітніх школах протягом навчального періоду, за результатами шкільних благодійних акцій, дітей забезпечили необхідним шкільним приладдям;
 • 10 осіб пройшли курс соціально-реабілітаційних послуг в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами;
 • забезпечено соціальні гарантії:  подано  294 запита справ для отримання соціальних допомог – надійшло 291 справа, з них призначено 210 – пенсійних  та 81 – соціальних допомог;
 • відділенням благодійної діяльності управління праці та соціального захисту населення надано 178 сім’ям  продуктові набори та одяг;
 • Уманська організація Товариство Червоного Хреста надала допомогу 81 сім’ї (всього 204 особи) продуктами харчування, одягом та засобами гігієни на суму   27477 грн.

В місті проживає  393 родини учасників АТО,  з яких 316 учасників АТО отримали статус учасника бойових дій, 3  інваліди війни, 10 сімей загиблих, з яких 8 учасників загиблих учасників АТО проживали в м. Умань, 2 в інших регіонах України.

Кожен представник служби виступав з коротким звітом про надану допомогу вищезазначеній категорії людей.

Учасники засідання взяли активну участь в обговоренні. За підсумками наради були розроблені пропозиції щодо удосконалення механізму надання

IMG 001

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *