«Культура – ключ в майбутнє Європи»

З 26 по 31 серпня з нагоди святкування 190-річного ювілею Хаапсалуського курорту під час фестивалю «Білої Дами» в м. Хаапсалу (Естонія) відбулася зустріч делегацій з Латвії, України, Данії, Фінляндії, Німеччини під назвою «Культура – ключ в майбутнє Європи». 

Творчі делегації шести країн майстерно демонстрували високий рівень хореографічних та вокальних колективів як в сучасному, так і в народному жанрі, а також професійно надавали майстер-класи з народного танцю та співу, проводили семінари національної кухні та показові уроки з виготовлення національних прикрас і сувенірів ручної роботи. 

Гідно представили Україну та своє рідне місто: вокальний дует у складі Володимира Трояна (міський Будинок культури ім. Ю. Смолича) та Марини Білоконь (Уманське обласне музичне училище ім. П. Демуцького), учасники хореографічної студії «Уманська перлинка», народного самодіяльного ансамблю танцю профспілок України «Нивка», театру танцю «Модерн» Уманського національного університету садівництва, які вже не вперше з тріумфом презентують творчу програму колективу в різних країнах Європи (художній керівник – Наталія Шаповаленко, балетмейстер – Марія Александрова). І в цей раз уманські танцюристи не залишили байдужими поціновувачів танцювального мистецтва, вони не лише отримували щедрі оплески глядачів та рясні вигуки «Браво», а й вкотре отримали запрошення на міжнародні фестивалі в Латвію та Естонію (місто Пярну).

[nggallery id = 133]