Інформація про виплату державних соціальних допомог

Відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету  Міністрів України від 4 березня 2002 року № 256 здійснюється виплата всіх видів соціальних допомог. 

Уманське управління державної казначейської служби України в Черкаській області проводить перерахування коштів два рази на місяць (I та II періоди) згідно з розписом державного бюджету.

Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради на початку місяця подає заявку на виплату соціальних допомог до фінансового управління та реєструє бюджетні зобов’язання в органах державної казначейської служби.

При надходженні фінансування на виплату соціальних допомог управління протягом 5-ти робочих днів надає казначейству платіжні документи для оплати, після чого казначейська служба здійснює перерахування державних соціальних допомог  по банках  та відділенню зв’язку, а банки зараховують кошти на рахунки одержувачів допомог.

Законодавством не передбачено графіка виплати різних видів соціальних допомог. Виплата проводиться щомісяця шляхом зарахування коштів на банківські установи за поточний місяць.

Виплата допомог здійснюється в повному обсязі. Кошти надходять регулярно. Заборгованість з виплат відсутня. Допомоги виплачуються місяць в місяць.

Дану інформацію розміщено на сайті управління.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради вул.Садова,9  каб. 8, 10, телефон гарячої лінії 3-68-42 та 4-04-26.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *